fbpx

Огляд новинок

Термін експлуатації маскувальних сіток!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Відповідаємо на найчастішє і розповсюджене питання: "Який термін експлуатації маскувальних сіток?"

Не можна однозначно відповісти на це питання з ряду причин, а саме тому, що, маскувальна сітка не є пам'ятником архітектури, будівельним об'єктом або декоративним елементом який не схильний до атмосферних явищ.

hourglass

Основне призначення маскувальною сітки дати нам тінь і прохолоду в жаркий і сонячний день, а так же приховати нас від небажаних чужих поглядів. При цьому, маскувальна сітка постійно перебуває то під палючим сонцем, то вітер намагається розірвати тканину, різні перепади температурного режиму, ступінь ультрафіолетового індексу, дощ, сніг, день, ніч, роса і все це протягом 24 годин на добу і 365 днів на рік .

Купуючи маскувальну сітку, Ви платите за задоволення, а задоволення і комфорт коштує грошей!
Маскувальна сітка, це таке ж задоволення і комфорт, як і пара гарного взуття. Купуючи взуття, ми розуміємо, що взуття повинна нам подобатися, бути зручним, комфортним і щоб на нього звертали увагу. При цьому, взуття на сьогоднішній день не найдешевша, та й призначена вона для однієї людини. Під маскувальною ж сіткою можуть перебувати кілька людей.
Якщо підвести підсумок, то можемо сказати, ми даємо гарантію на нашу продукцію і термін гарантії, куди більший ніж пара взуття, а щодо терміну експлуатації, то це як пощастить з ультрафіолетовим сонячним випромінюванням, частотою вітрів, кількістю атмосферних опадів і перепадів температур.
Тому, просто отримуйте задоволення і не забувайте міняти сітки!


 

© {2012} shelter.UA. Designed By SV. Всі права захищені!